Нова Пошта Вартість доставки

Нова Пошта Відповіді на запитання

Якщо ви плануєте надсилання посилок, ви завжди можете скористатися послугами перевізника Нова Пошта. Вартість доставки Нова Пошта завжди можна уточнити на офіційному сайті компанії

Вона враховує різні фактори, що дає змогу здійснювати відправки по місту, області, а також по всій Україні за оптимальною ціною.

Нова Пошта Вартість Доставки

вартість доставки нова пошта

Як розрахувати Нова Пошта тарифи

Перед тим, як надсилати або купити новий товар, ви можете розрахувати Нова Пошта тарифи. Для цього компанія створила на своєму сайті можливість прорахувати орієнтовну вартість.

Щоб отримати приблизну інформацію щодо вартості доставки, ви можете вибрати калькулятор Нова Пошта та вказати такі параметри:

розрахувати вартість доставки нова пошта

нова пошта розрахувати вартість

  • Маршрут проходження – тут ви можете вказати місто-відправник, а також місто-одержувач.
  • Тип послуги – це може бути доставка адреса-адреса, адреса-відділення, відділення-адреса. Вартість доставки суттєво залежить від вибраного типу послуги.
  • Вигляд відправлення – Тут варто вибрати, що саме ви відправлятимете. Це можуть бути посилки, вантажі, документи, шини та диски, палети
  • Кількість місць – Тут вказуються габарити посилки, саме найбільші параметри. Важливо правильно вказати довжину, ширину, висоту, а також вагу посилки. При цьому вага варто вказувати ту, яка більша - або фактична, або габаритна. Також необхідно вказати оголошену вартість.
  • Послуги упаковки – якщо вантаж потребує додаткової упаковки, цей параметр також слід зазначити.
  • Наявність зворотної доставки – якщо ви очікуєте оплату за посилку, ви можете вказати це.

Вказавши всі необхідні параметри відправлення правильно, ви зможете розрахувати вартість доставки самостійно.

Вартість доставки Нова Пошта

На офіційному сайті кожен клієнт також може дізнатися не лише вартість доставки Нова Пошта , а також терміни доставки, найближчі відділення, графік їх роботи, а також викликати кур'єра.

Вказавши на сайті номер накладної, ви можете дізнатися про всю необхідну інформацію. Якщо у вас виникають питання щодо вартості, термінів або інших нюансів, ви завжди можете звернутися до Центру підтримки клієнтів, що працює без вихідних.

На сайті є можливість відстежити не лише відправлення по Україні, а й міжнародні відправлення. Тепер, щоб дізнатися всю інформацію, що цікавить, ви можете просто зайти на сайт.

Нова Пошта
...