Адреса Нової Пошти

Нова Пошта Відповіді на запитання
Адреса Нової Пошти

адреси відділень нової пошти

Нова Пошта - кур'єрська служба, яка за 2-3 дні здатна доставити вашу посилку з однієї частини України до іншої. Хоча серед послуг перевізника є адресна доставка до дверей одержувача, знати адресу Нової Пошти, яка розташована біля вас, буде не зайвою. Тому і відправнику, і одержувачу необхідно знайти адресу правильного офісу.

Адреса Нової Пошти - як знайти найближче відділення?

Філії кур'єрської служби є у всіх великих населених пунктах. На офіційному сайті ви можете знайти адресу Нової Пошти. Якщо ви живете у великому місті з кількома офісами, можна звернутися до будь-якого з них. Географічної прив'язки для відправника немає.

У великих містах, крім стандартних відділень, є міні-поштамти. Це пункти приймання-видачі з обмеженням за вагою:

  • міні-поштамти (до 2, 5 або 10 кг);
  • стандартні (до 30 кг);
  • вантажні (до 1000 або 1100 кг).

Якщо ви плануєте скористатися послугами компанії Нова Пошта, адреси відділень потрібно підбирати, виходячи з ваших потреб. Тобто. маленьку посилку можна віддати та забрати в будь-якому офісі, а для габаритних та важких – підійдуть лише спеціалізовані.

Нова Пошта: адреси під час відстеження посилки

Після надсилання ви отримаєте накладну з трек-номером. По ньому можна відстежити місце перебування вантажу. Нова Пошта адреси вказує лише для відділень, тому під час спроби відстеження можна побачити:

  • координати офісу, з якого надсилання надіслано;
  • адреса одержувача (або відділення НП);
  • статус (у точці збору, у дорозі, у місті).

Якщо кінцевий пункт прибуття вказано в блоці відстеження неправильно, на офіційному сайті можна замовити переадресацію.

Де отримати: адреси відділень Нової Пошти

нова пошта адреси відділень

юридична адреса нової пошти

Після прибуття посилки до пункту призначення одержувачу надходить СМС із номером філії. Адреси відділень Нової Пошти у кожному місті мають власну нумерацію. Деяким новим поштамтам надають номери вже закритих раніше, тому рекомендується перевірити точну адресу офісу, перш ніж вирушити туди.

Під час відстеження посилки ви можете побачити всі необхідні дані відразу після оформлення накладної. Адреса Нова Пошта також вказує для обох відділень (прийому та видачі), тому одержувачу необхідно підійти до вже заявленої філії або замовити переадресацію.

Нова Пошта
...