Нова Пошта Тарифи

Нова Пошта Відповіді на запитання

Якщо ви плануєте надсилати товар, ви завжди можете скористатися послугами перевізника Нова Пошта. При цьому тарифи «Нова Пошта» залежать від віддаленості пересилки, габаритів посилки, а також – наявності або відсутності необхідності у спеціальній упаковці.

Нова Пошта Тарифи

Тарифи нова пошта

Тарифи Нової Пошти

Тарифи Нової Пошти різняться за своєю вартістю насамперед залежно від маршруту пересилання. Доставка може здійснюватись:

  • В межах міста.
  • В межах області.
  • По країні.
  • Також доступне міжнародне пересилання.
нова пошта тарифи післяплати платіж

нова пошта тарифи доставки

Усі подробиці про детальну вартість пересилки можна дізнатися на офіційному сайті Нової Пошти.

У разі, якщо оцінна вартість товару, що пересилається, більша за 200 гривень, то потрібно буде доплатити невелику суму за страховку вантажу у разі втрати або недоставки.

Нова пошта надає повний перелік міст та населених пунктів, якими здійснюється перевезення. Доставка певних товарів, наприклад, шин, дисків та інших, можлива лише на палетах зі спеціальною упаковкою.

Тарифи Нова Пошта та післяплати

Якщо ви хочете купити товар у нового продавця, з яким раніше ще не співпрацювали, відмінним варіантом є післяплата. Тарифи Нова Пошта та післяплата також є на офіційному сайті перевізника.

Накладений платіж дозволяє перед оплатою посилки переконатися, що товар вам підходить, і що продавець відправив саме те, що вам необхідно. Тепер купувати товари в інтернеті стало ще простіше разом із послугами Нової Пошти. Сервіс та обслуговування перевізника завжди на найвищому рівні, і користуються великою популярністю по всій країні.

Тарифи доставки Нової Пошти також враховують розміри товару. Якщо одна із сторін перевищує 70 сантиметрів, то тариф перевезення множиться на коефіцієнт 1,5. Цей коефіцієнт пов'язаний з тим, що такі товари упаковуються лише вручну.

Нова Пошта
...