Графік Роботи Нової Пошти

Нова Пошта Відповіді на запитання

Дедалі більше людей користуються послугами перевізника Нова пошта, адже це не тільки зручно, а й вигідно. Щоб завжди знати, як працює відділення, ви можете подивитися графік роботи Нової Пошти на офіційному сайті.

Графік Роботи Нової Пошти

нова пошта графік

Графік роботи відділень Нова Пошта

Ще недавно графік роботи відділень Нова Пошта був різним у різних містах країни; і коли у якогось відділення вихідний, було складно запам'ятати. Але тепер компанія встановила однакові графіки та прибрала вихідні. Тепер відділення Нової пошти працюють без вихідних, єдине, що може змінюватись – це час роботи відділень. З ними краще ознайомитись на сайті компанії.

Якщо ви хочете дізнатися, як працює ваше відділення, ви завжди можете скористатися послугами самого сайту перевізника. Для цього на сторінці графік роботи необхідно ввести свій населений пункт та вибрати конкретне відділення, години роботи якого ви хочете дізнатися.

Після введення таких даних вам буде доступна така інформація:

  • Місто, яке ви обрали.
  • Адреса, за якою знаходиться відділення.
  • Обмеження за вагою вантажу, якщо таке є.
  • Графік роботи відділення або пункту видачі.
  • Час прибуття відправлень до відділення.
  • Прийом відправлення для надсилання того ж дня.

Так ви зможете побачити графік роботи Нова пошта та повну інформацію про відділення.

Графік роботи Нова Пошта у святкові дні

графік роботи нова пошта

нова пошта графік роботи відділень

Якщо ви плануєте надіслати посилку у святковий день, на сайті ви можете уточнити графік роботи Нова Пошта у святкові дні - він може відрізнятись від звичайного графіка у будні дні.

Компанія перед тим, як змінити графік роботи своїх відділень, наприклад, на святкові дні та перед ними, повідомляє про це у розділі “Новини”.

Графік роботи НП може змінюватися також і з технічних причин, або за введення карантинних заходів. Про всі зміни краще дізнаватися на офіційному сайті або на гарячій лінії за номером 0-800-500-609.

Велика кількість перевезень щодня, оперативність та можливість відстежувати своє відправлення – все це робить компанію одним із перших лідерів у країні.

Нова Пошта
...