Нова Пошта
...

Test number:

00000000000000

Нова Пошта Відстеження

Нова Пошта Відстеження

відстеження посилок нова пошта

На сьогоднішній день Нова пошта відстеження посилок відноситься до затребуваних послуг серед населення будь-якого віку. Для цього потрібний доступ до мережі інтернет та наявність вільного часу. Щоб скористатися послугою Нова Пошта відстеження посилок, потрібно безпомилкове введення номера та натискання кнопки «відстежити», яка розміщується праворуч від поля.

 • Відстеження посилок НП – чи можливе без номера?

  відстеження нова пошта

  відстеження посилки новою поштою

  Відстеження посилок НП не відрізняється від інших компаній, які здійснюють доставку пошти для клієнтів України, – воно можливе лише за поштовим ідентифікатором. Серед населення є помилкові твердження, що посилку можна відстежити, використовуючи:

  • дату відправлення;
  • адреса доставки;
  • ім'я відправника або одержувача.

  Ніякі з вищенаведених даних не підходять - не врятує в разі потреби ні номер мобільного телефону, ні соціального страхування, ні звернення на гарячу лінію. Тільки номер посилки, що вказується в чеку, допоможе знайти відомості в базі вашого відправлення.

 • Відстеження посилок Нова Пошта – плюси сервісу

  Реєстрація номерів у базі проводиться протягом 1–3 робочих днів після надсилання посилки. Дані одразу стають доступними для перегляду. Відстеження посилок Нова Пошта – корисна опція, яка дозволяє клієнтам спостерігати за доставкою. Користуючись отриманими знаннями, ви завжди будете в курсі статусу вашої посилки.

 • Чому відстеження посилок Нова Пошта - це зручно?

  Відстеження посилок Нова Пошта – корисна опція, яка дозволяє клієнтам спостерігати за доставкою. Користуючись отриманими знаннями, ви завжди будете в курсі статусу вашої посилки.

  Основними перевагами, які дає відстеження, є:

  • швидкість пошуку даних щодо посилок;
  • простість інтерфейсу;
  • доступність сайту з будь-яких пристроїв.
Нова Пошта рейтинг
Нова Пошта
2,51
на основі 2477 голосів

Нова Пошта відгук від Тетяна

05.04.2022

Доброго дня. З 28.03.2022року посилка 59000804411965 не може доїхати з Вишгороді до Пирятина. Виїхала з Київського терміналу і пропала. На дзвінки та повідомлення не відповідають. Що робити? Підкажіть будь ласка

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Марія

04.04.2022

Доброго вечора. Відправили посилку ще 24 березня і ще не має .

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Игорь

04.04.2022

Что происходит объясните ?!!! Посылка Вознесенск- ЧЕРНОВЦЫ катается туда сюда уже 4 дня !!!! Вы в своём уме ?!!! За посылку заплатили кучу денег !!!! За что ??! Что за сервис ?!!! Запчасть от волонтёрского автомобиля , сколько мы будем ждать ?! Люди сколько будут ждать ?!!!!!!

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Сергей

04.04.2022

Две недели идет посилка,последний раз пользуюсь етой почтой

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Ольга

04.04.2022

Я понимаю,что сейчас война и тяжёлые времена..но мы отправляем очень важные посылки!Лекарства,еда….просто катается где то((((неужели нельзя все это контролировать??У меня кошка 5 дней голодная(потому что корм все никак не доедет из Днепра в Харьков(люди по 2-3 недели ждут…печально конечно

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Юлия

03.04.2022

Вы работаете на ура. Отправила посылку с продуктами 26.03. Дата доставки 29.03. Мало того что вы вовремя не доставили посылку на горячей линии ответ оператора сплошная ложь, так вы еще и розкинули мои посылки одна поехала к месту назначения, две снова вернулись в киев это просто полный пиз...... За что вы бирете деньги???? Вы не придерживаетесь сроков доставки. Я думаю что когда они доедут то можно будет половину выкинуть в мусор. Очень жаль что вы так подло прикрываетесь положением не учитывая того что есть люди и дети которые нуждаються в еде, а вам просто насрать, ваша цель заработок денег а остальное все неважно. Желаю вам что бы люди больше не пользавились вашими услугами.

Перейти до відгуку

Нова Пошта відстеження
Нова Пошта Логотип