Нова Пошта Карта

Нова Пошта Відповіді на запитання
Нова Пошта Карта

карта нової пошти

Для служби експрес-доставки Нова Пошта карта відділень допомагає клієнтам визначити, де найближче можна буде отримати або надіслати посилку. Інформація дозволить ідентифікувати конкретне відділення або пункт за номером, що буде потрібно при пересиланні відправлень «адреса-відділення» або «відділення-відділення». Інформація за адресами регулярно оновлюється при кожному відкритті або закритті офісів, пунктів, тому можна отримати актуальні дані по карті.

Де найближча Нова Пошта на карті?

карта відділень нової пошти

відділення нової пошти на карті

Для відділень компанії Нова Пошта на карті передбачено зручний фільтр за різними параметрами:

  • Місто, населений пункт.
  • Тип відділення (вантажне, поштове, міні).
  • Особливості – відділення, поштомат, пункт.
  • Наявність кас самообслуговування.
  • Працює у неділю.

Якщо вам потрібно дізнатися конкретну адресу, то достатньо вибрати зі списку потрібний номер відділення Нової Пошти, і на інтерактивній карті буде відображено всі необхідні дані. Можна використовувати традиційну 2-мірну схематичну карту або відображення знімків із супутника. Є можливість дізнатися за точною адресою номера/відділення.

Мапа Нової Пошти та відмінності у відділеннях

Актуальна карта Нової Пошти відображає всі точки в населених пунктах, де клієнти (фізичні та юридичні особи) можуть скористатися послугами компанії. Зверніть увагу, що розрізняють такі типи відділень:

  • Вантажне. Максимальна маса вантажів, що відправляються та одержуються, – 1000–1100 кг. Допускається пересилання негабаритних вантажів завдовжки до 0,3 м-коду, висотою до 0,17 м-коду.
  • Поштове. Стандартний варіант для пересилання більшості вантажів. Діють обмеження за вагою до 30 кг та довжиною до 0,15 м.
  • Міні. В даному випадку діють різні обмеження за вагою залежно від конкретного відділення, доступної площі для зберігання вантажів. до 2, 5 або 15 кг.

Особливо картка відділень Нової Пошти може відображати пункти, де приймається лише онлайн оплата, та поштомати для самостійної реєстрації та відправлення посилок, вантажів вагою до 30 кг та встановленим обмеженням за розмірами.

Окрім інформації за адресою та режимом роботи відділення Нової Пошти на карті можна також дізнатися про додаткові послуги: можливість оплати банківською карткою, грошові перекази, наявність велопарковки, зони самообслуговування.

Нова Пошта
...