Нова Пошта Номер телефону

Нова Пошта Відповіді на запитання
Нова Пошта Номер Телефону

Номер телефону нової пошти

Часто у людей, які користуються сервісом компанії «Нова пошта», виникають ті чи інші питання. Вони стосуються вартості доставки, її термінів, роботи відділень, проблемних ситуацій із відправленнями, додаткових послуг, виклику кур'єра тощо. У такому випадку можна заповнити форму зворотного зв'язку на сайті перевізника і залишити там свою заявку, або ж Нова Пошта номер телефону можна просто набрати.

На офіційному сайті кур'єрської служби у версії для приватних осіб контакти не вказані. Однак їх можна знайти при вході в особистий кабінет бізнес-клієнта та інших місцях. Можливо, цим перевізник намагається зменшити навантаження на кол-центр.

Який номер телефону Нової пошти?

нова пошта номер

Номер телефону нова пошта

Якщо все ж таки не вдається отримати відповіді іншим способом, можна зателефонувати співробітникам контакт-центру компанії. Номер телефону Нової пошти: 0-800-500-609. Дзвінок буде безкоштовним як із мобільних, так і з міських телефонів. Плата за послуги оператора не стягується. Також із представниками кур'єрської служби можна зв'язатися, набравши:

Чи залежить номер Нової пошти від відділення

Номер Нової пошти легко запам'ятати: основні цифри залишаються такими ж, незалежно від оператора зв'язку. Але іноді відбувається так, що клієнту не вдається додзвонитися або роз'яснити ситуацію, що склалася. І хоча кількість таких випадків мінімальна, вони все ж таки бувають. Тоді в людини виникає бажання звернутися до конкретного відділення та дізнатися про його контакти.

На жаль, всі пункти доставки об'єднує загальний кол-центр, тобто номер телефону Нова пошта буде тим самим - 0-800-500-609. Однак у більшості випадків після дзвінка ви все-таки отримаєте відповіді на питання, які б вони не були.

Що можна дізнатися, набравши номер Нової пошти?

Менеджери контакт-центру розкажуть вам про те, як можна розрахувати вартість доставки, які відділення знаходяться найближче до вас. Набравши номер Нової пошти, ви дізнаєтеся, що необхідно зробити для виклику кур'єра, які дані потрібно вказати. Вам підкажуть:

  • як надіслати посилку та отримати її;
  • які документи обов'язково мати при собі;
  • хто може забрати відправлення, крім вас.

Якщо ви хочете відстежити посилку і дізнатися, де вона знаходиться і коли буде у вас, це набагато простіше і швидше зробити у нас на сайті.

Нова Пошта
...