Нова Пошта
...

Нова пошта

Нова Пошта

посилання нова пошта< /p>

Сьогодні багато людей перейшли на віддалений формат придбання товарів, а саме купувати товари в інтернет-магазинах. Після оформлення посилки компанія надсилає номер накладної перевізника Нова пошта, що дозволяє з легкістю відстежити місце розташування товару. Це дає можливість чітко розуміти, коли надсилання буде у вашому місті, щоб запланувати відвідування відділення перевізника.

 • Посилання Нової пошти та переваги їх відстеження

  Якщо ви зробили замовлення в інтернет-магазині та вказали як варіант доставки перевізника Нова пошта, ви завжди зможете їх відстежити. Посилання Нової пошти дуже легко відстежуються, що дає такі переваги:

  • За короткий час ви зможете дізнатися, де знаходиться ваша посилка – найчастіше цей час 1-2 секунди.
  • Пошук посилки Нова пошта здійснюється за всіма напрямками, що дуже зручно.
  • Тепер можна відстежити всі свої замовлення в одному місці – адже дізнатися про місцезнаходження можна як для посилок, що відправлені на відділення, так і для тих, що відправлені кур'єром.
  • Відстежити місцезнаходження посилки можна безкоштовно.

  Для зручності клієнтів є можливість замовити безкоштовне повідомлення про те, коли посилка прибуде до місця призначення – зробити це можна на офіційний сайт перевізника. Тепер ви завжди можете перевірити посилку Нова пошта в будь-який зручний для вас час.

 • Як перевірити посилку Нова пошта

  нова пошта відслідковувати

  перевірити посилку нова пошта

  Для того, щоб перевірити посилку Нова пошта, вам необхідно:

  • Крок 1

   Відвідати сайт для відстеження k2track.com.ua.

  • Крок 2

   Вибрати Нову Пошту як перевізник.

  • Крок 3

   Ввести номер накладної.

  • Крок 4

   Зачекати на пошук інформації (зазвичай не більше 1-2 секунд).

  • Крок 5

   Отримати інформацію про знаходження посилки, а також зразкову дату доставки до відділення або кур'єром додому.

  Тепер ви точно знатимете, чи забрали вашу посилку клієнти з відділення Нової пошти чи ні, скільки вона там зберігається, а також іншу необхідну інформацію. Ви можете вказати номер телефону або номер телефону свого клієнта, якому відправили посилку, для смс інформування про те, коли посилка прибуде до відділення.

 • Чому дізнатися де вантаж Нова Пошта зручно онлайн?

  Завантаження інформації про відстеження відбувається дуже швидко, а також не вимагає великої кількості передачі даних, що гідно зможуть оцінити ті, хто відстежує посилки за допомогою телефону.

  Така додаткова турбота приємно порадує ваших клієнтів, і вони неодмінно захочуть знову співпрацювати саме з вашим інтернет-магазином. Відстеження розташування посилки - це сучасна послуга, яка сьогодні користується великою популярністю і дозволяє більш раціонально планувати свій день.

Нова Пошта рейтинг
Нова Пошта
2,51
на основі 2477 голосів

Нова Пошта відгук від Тетяна

05.04.2022

Доброго дня. З 28.03.2022року посилка 59000804411965 не може доїхати з Вишгороді до Пирятина. Виїхала з Київського терміналу і пропала. На дзвінки та повідомлення не відповідають. Що робити? Підкажіть будь ласка

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Марія

04.04.2022

Доброго вечора. Відправили посилку ще 24 березня і ще не має .

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Игорь

04.04.2022

Что происходит объясните ?!!! Посылка Вознесенск- ЧЕРНОВЦЫ катается туда сюда уже 4 дня !!!! Вы в своём уме ?!!! За посылку заплатили кучу денег !!!! За что ??! Что за сервис ?!!! Запчасть от волонтёрского автомобиля , сколько мы будем ждать ?! Люди сколько будут ждать ?!!!!!!

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Сергей

04.04.2022

Две недели идет посилка,последний раз пользуюсь етой почтой

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Ольга

04.04.2022

Я понимаю,что сейчас война и тяжёлые времена..но мы отправляем очень важные посылки!Лекарства,еда….просто катается где то((((неужели нельзя все это контролировать??У меня кошка 5 дней голодная(потому что корм все никак не доедет из Днепра в Харьков(люди по 2-3 недели ждут…печально конечно

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Юлия

03.04.2022

Вы работаете на ура. Отправила посылку с продуктами 26.03. Дата доставки 29.03. Мало того что вы вовремя не доставили посылку на горячей линии ответ оператора сплошная ложь, так вы еще и розкинули мои посылки одна поехала к месту назначения, две снова вернулись в киев это просто полный пиз...... За что вы бирете деньги???? Вы не придерживаетесь сроков доставки. Я думаю что когда они доедут то можно будет половину выкинуть в мусор. Очень жаль что вы так подло прикрываетесь положением не учитывая того что есть люди и дети которые нуждаються в еде, а вам просто насрать, ваша цель заработок денег а остальное все неважно. Желаю вам что бы люди больше не пользавились вашими услугами.

Перейти до відгуку

Нова Пошта відстеження
Нова Пошта Логотип