Нова Пошта Особистий Кабінет

Нова Пошта Відповіді на запитання
Нова Пошта Особистий Кабінет

нова пошта кабінет

Одна з зручностей, які надає своїм клієнтам Нова Пошта – особистий кабінет на веб-сайті поштового оператора. Онлайн-сервіс дозволяє оформляти та відстежувати відправлення, швидко отримувати підтримку, розраховувати вартість та терміни доставки, - і це лише частина можливостей. Також кабінет пропонує спеціальний функціонал для юридичних осіб та підприємців.

Нова Пошта – кабінет та реєстрація

Користуєтеся послугами компанії Нова Пошта, кабінет якої доступний за посиланням, але ще Чи не пробували можливості онлайн-сервісу? Зайдіть на сайт оператора та натисніть червону кнопку реєстрації. Після цього відкриється вікно, де треба вибрати, яким клієнтом ви є – фізичною чи юридичною особою. Виберіть варіант і заповніть просту анкету.

Особистий кабінет Нової Пошти – що треба для входу?

особистий кабінет нової пошти

нова пошта особистий кабінет

По закінченні реєстрації ви зможете заходити в особистий кабінет Нової Пошти за логіном та паролем з будь-якого пристрою – потрібен лише Інтернет. Для реєстрації вам знадобиться адреса електронної пошти та номер телефону, який можна використовувати як логін для входу до кабінету.

Нова Пошта – кабінет та переваги

Зручність роботи з поштовими відправленнями та іншими послугами – це не єдині плюси, які особистий кабінет надає клієнтам компанії. Розглянемо й інші переваги, які має Нова Пошта:

  • Оформлення відправлень на сайті займає лічені секунди.
  • Бонус у розмірі двох гривень при онлайн оформленні накладних.
  • Точне відстеження розташування посилок та їх отримання.
  • Зручна та докладна звітність щодо створених відправлень.
  • Простий і зрозумілий інтерфейс, доступний російською та українською.

Якщо хочете скористатися послугами поштового оператора Нова Пошта, онлайн-сервіс у цьому допоможе. Пропонуємо переконатися в цьому вже зараз на офіційному сайті поштової компанії.

Нова Пошта
...