Умови використання

Дата останніх змін: 19 жовтня 2017 г.

Вступна мова

Ми дуже раді вітати вас на веб-ресурсі k2track.com.ua.
Для того, щоб наша з вами співпраця була якнайбільш простою, ефективною та комфортною, ми наполегливо радимо вам ретельно прочитати Умови Використання даного веб-сайту. Усі пункти Умови представлені нижче.
Варто знати, що ми в ніякому разі НЕ Є співробітниками поштової служби або її часткою, також ми НЕ займаємось доставкою вантажу або відправлень - ми є незалежним сайтом з відстеження посилок.

Угода користувача

Варто знати, що в ту мить, коли ві відкрили цей сайт та почали користування ним, - ви автоматично погоджуєтесь з цими Умовами Використання, а також - із Політикою Конфіденційності та усіма зазначеними у них пунктами.
У разі, якщо ви НЕ згідні з якоюсь із тез данних угод - вам потрібно припинити своє користування сайтом k2track.com.ua та негайно покинути цей ресурс.
Ці умови стосуються абсолютно усіх відвідувачів.

Дані, розміщені на сайті

Вся інформація, розміщена на сайті, включаючи логотипи кур’єрів, назви компаній, результати відстеження на даному сайті, є власністю конкретного перевізника.
Усі інші дані, які є на сайті k2track.com.ua, є інтелектуальною власністю команди цього ресурса. Ви НЕ маєте права використовувати цю інформацію у своїх цілях.
Для того, щоб ви могли використовувати які-небудь дані з веб-сайту k2track.com.ua вам потрібно зв’язатись безпосередньо з компанією-перевізником та отримати дозвіл на ці дії.

Усі дані на сайті, включаючи ім’я сайту, доменну назву, логотип сайту, зовнішний вигляд ресурсу, функціонал сайту, представлення результатів відстеження, розміщені тексти - є унікальною розробкою нашої команди.
Ніхто не має права здійснювати з цими даними будь-які дії, включаючи копіювання, продаж, злодійство, плагіат та інше. Будь-які ці або їм подібні дії СТРОГО ЗАБОРОНЕНІ.

Гарантії

Ми НЕ гарантуємо, що уся інформація, розміщена на сайті k2track.com.ua є повністю корректною, оскільки треті особи, незважаючи на усі наші системи безпеки, можуть зламати сайт і змінити дані на свій розсуд.
Ви використовуєте веб-сайт k2track.com.ua на свій страх і ризик!

Наші права

Ми залишаємо собі право змінити будь-яку частину даної Згоди про Умови Використання сайту у будь-який момент без попередження.
Також ми можемо змінити частину сайту (або весь сайт) на наш розсуд без якихось анонсів.
Усі зміни, внесені у текст даної Згоди, будуть розміщені тут.

Сторонні посилання на сайті

На нашому веб-сайті ви можете знайти посилання, які приведуть вас до інших ресурсів або сайтів. Ми НЕ несемо ніякої відповідальності за інформацію, що розміщена на зовнішніх ресурсах. Ми наполегливо рекомендуємо ознойомитись з Умовами Використання і Політикою Конфіденційності цих сайтів, перш ніж починати користуватися ними.
Використовуючи сторонні ресурси, ви робите це на свій розсуд!