Нова Пошта
...

Test number:

00000000000000

Нова Пошта Відслідковувати

Нова Пошта Відслідковувати

як простежити посилку новою поштою

Нова Пошта є українським сервісом експрес-доставки вантажів, посилок, документів для фізичних та юридичних осіб. Компанія з'явилася на ринку в 2001 році, і сьогодні має понад 2 000 відділень і пошти по всій Україні.

У зв'язку з такими масштабами, у багатьох користувачів постає логічне питання, як у Нова Пошта відслідковувати посилку в режимі онлайн? Ви можете зробити це безкоштовно в пару кліків на нашому сайті, за наявності всіх необхідних даних. Просто слідуйте простому алгоритму, описаному нижче.

 • Як перевірити в Нова Пошта відстеження посилок?

  Сьогодні в Нова Пошта відстеження перевірити, виконавши такі кроки:

  • Крок 1

   Отримати номер ТТН. При надсиланні будь-якого відправлення у відділенні видається номер декларації (відправнику). Він складається з 11 чи 14 цифр.

  • номер ттн

   нова пошта знайти посилку

  • Крок 2

   Цей цифровий код дозволяє в будь-який час дня і ночі дізнатися про місцезнаходження вантажу, навіть коли на вказаний телефонний номер одержувача надійшло SMS про прибуття

  • Крок 3

   У спеціальній формі ввести номер ТТН

  Після натискання на кнопку «Відстежити» ви отримаєте актуальну інформацію про те, де в даний момент знаходиться посилка, та іншу актуальну інформацію.

 • Як простежити посилку Новою Поштою та дізнатися вартість доставки?

  Безперечно, дуже зручно, що ви можете простежити посилку по Новій Пошті у будь-який момент часу. Для цього під рукою потрібно мати будь-який девайс із виходом в інтернет, і ви завжди будете в курсі стану всіх своїх відправлень, незалежно від кількості.

  Ввівши всі вихідні дані, а саме номер ТТН, можна орієнтовно дізнатися про всі дані про посилку, що повідомляються перевізником своїм клієнтам.

 • Пошук за Новою Поштою - особливості

  Хотілося б звернути особливу увагу на те, що:

  • Ви не можете відстежити посилку на прізвище одержувача, як би цього не хотілося. Прізвища можуть повторюватися на відміну від номера посилки – він створюється один раз для кожного окремого відправлення.
  • В даний момент відсутня можливість визначати місце посилки за номером телефону.
Нова Пошта рейтинг
Нова Пошта
2,51
на основі 2477 голосів

Нова Пошта відгук від Тетяна

05.04.2022

Доброго дня. З 28.03.2022року посилка 59000804411965 не може доїхати з Вишгороді до Пирятина. Виїхала з Київського терміналу і пропала. На дзвінки та повідомлення не відповідають. Що робити? Підкажіть будь ласка

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Марія

04.04.2022

Доброго вечора. Відправили посилку ще 24 березня і ще не має .

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Игорь

04.04.2022

Что происходит объясните ?!!! Посылка Вознесенск- ЧЕРНОВЦЫ катается туда сюда уже 4 дня !!!! Вы в своём уме ?!!! За посылку заплатили кучу денег !!!! За что ??! Что за сервис ?!!! Запчасть от волонтёрского автомобиля , сколько мы будем ждать ?! Люди сколько будут ждать ?!!!!!!

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Сергей

04.04.2022

Две недели идет посилка,последний раз пользуюсь етой почтой

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Ольга

04.04.2022

Я понимаю,что сейчас война и тяжёлые времена..но мы отправляем очень важные посылки!Лекарства,еда….просто катается где то((((неужели нельзя все это контролировать??У меня кошка 5 дней голодная(потому что корм все никак не доедет из Днепра в Харьков(люди по 2-3 недели ждут…печально конечно

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Юлия

03.04.2022

Вы работаете на ура. Отправила посылку с продуктами 26.03. Дата доставки 29.03. Мало того что вы вовремя не доставили посылку на горячей линии ответ оператора сплошная ложь, так вы еще и розкинули мои посылки одна поехала к месту назначения, две снова вернулись в киев это просто полный пиз...... За что вы бирете деньги???? Вы не придерживаетесь сроков доставки. Я думаю что когда они доедут то можно будет половину выкинуть в мусор. Очень жаль что вы так подло прикрываетесь положением не учитывая того что есть люди и дети которые нуждаються в еде, а вам просто насрать, ваша цель заработок денег а остальное все неважно. Желаю вам что бы люди больше не пользавились вашими услугами.

Перейти до відгуку

Нова Пошта відстеження
Нова Пошта Логотип