Нова Пошта
...
Нова Пошта рейтинг
Нова Пошта
2,4
на основі 2477 голосів
2,4
на основі 2477 голосів

Нова Пошта Відслідковувати

Нова Пошта Відслідковувати

як простежити посилку новою поштою

Нова Пошта є українським сервісом експрес-доставки вантажів, посилок, документів для фізичних та юридичних осіб. Компанія з'явилася на ринку в 2001 році, і сьогодні має понад 2 000 відділень і пошти по всій Україні.

У зв'язку з такими масштабами, у багатьох користувачів постає логічне питання, як у Нова Пошта відслідковувати посилку в режимі онлайн? Ви можете зробити це безкоштовно в пару кліків на нашому сайті, за наявності всіх необхідних даних. Просто слідуйте простому алгоритму, описаному нижче.

 • Як перевірити в Нова Пошта відстеження посилок?

  Сьогодні в Нова Пошта відстеження перевірити, виконавши такі кроки:

  • Крок 1

   Отримати номер ТТН. При надсиланні будь-якого відправлення у відділенні видається номер декларації (відправнику). Він складається з 11 чи 14 цифр.

  • номер ттн

   нова пошта знайти посилку

  • Крок 2

   Цей цифровий код дозволяє в будь-який час дня і ночі дізнатися про місцезнаходження вантажу, навіть коли на вказаний телефонний номер одержувача надійшло SMS про прибуття

  • Крок 3

   У спеціальній формі ввести номер ТТН

  Після натискання на кнопку «Відстежити» ви отримаєте актуальну інформацію про те, де в даний момент знаходиться посилка, та іншу актуальну інформацію.

 • Як простежити посилку Новою Поштою та дізнатися вартість доставки?

  Безперечно, дуже зручно, що ви можете простежити посилку по Новій Пошті у будь-який момент часу. Для цього під рукою потрібно мати будь-який девайс із виходом в інтернет, і ви завжди будете в курсі стану всіх своїх відправлень, незалежно від кількості.

  Ввівши всі вихідні дані, а саме номер ТТН, можна орієнтовно дізнатися про всі дані про посилку, що повідомляються перевізником своїм клієнтам.

 • Пошук за Новою Поштою - особливості

  Хотілося б звернути особливу увагу на те, що:

  • Ви не можете відстежити посилку на прізвище одержувача, як би цього не хотілося. Прізвища можуть повторюватися на відміну від номера посилки – він створюється один раз для кожного окремого відправлення.
  • В даний момент відсутня можливість визначати місце посилки за номером телефону.
Нова Пошта відстеження
Нова Пошта Логотип