Нова Пошта
...
Нова Пошта рейтинг
Нова Пошта
2,4
на основі 2477 голосів
2,4
на основі 2477 голосів

Відстежити посилку Нової Пошти

Відстежити посилку Нової Пошти

відстежити товар нової пошти

Доставка Нової Пошти - найпопулярніший експрес сервіс доставки кореспонденції та товарів в Україні. Якщо вам необхідно відстежити посилку Нової Пошти, лист або дізнатися, де вони зараз знаходяться і коли прибудуть, для цього достатньо знати ТТН-номер декларації товару, що пересилається.

 • Як простежити посилку Нової пошти?

  прослідкувати посилку нової пошти пошти

  відстежити посилку нової пошти за номером

  Немає нічого простішого! Все, що потрібно зробити, ми вказали нижче:

  • крок 1

   Перед тим, як простежити посилку Нової пошти, в рядок запиту треба ввести номер поштового відправлення.

  • крок 2

   Натиснути на кнопку, яка розташована біля пошукового рядка.

  • крок 3

   Трохи почекати, поки всі дані про відправлення будуть виведені на екран.

  Найголовніше – це правильно ввести номер (трек-номер), без перепусток та помилок. Це важливо тому, що кожна посилка має свій унікальний номер, і якщо ви хочете дізнатися інформацію конкретно по своєму відправленню - потрібно дати системі правильні дані для пошуку.

 • Як відстежити товар Нової пошти, якщо трек-номер загубився?

  Нерідко буває так, що відправник не повідомив вам номер, або ж він був втрачений або неправильно записаний. У цьому випадку відстежити товар Нової пошти неможливо – оскільки ні номер телефону, ні прізвище одержувача не підходять для даної операції.

  Але не варто впадати у відчай - оскільки номер посилки Нової Пошти легко відновити! Для цього відправнику посилки потрібно виконати будь-яку з наведених нижче дій:

  • Звернутися до відділення, звідки надіслано посилку, і попросити роздрукувати квитанцію повторно. Для цього варто мати при собі паспорт.
  • Скористатися мобільним додатком Нової Пошти – там будуть вказані всі надіслані посилки з номером ТТН для кожного відправлення.
  • Зателефонувати на гарячу лінію за номером 0-800-500-609 та попросити повідомити вам номер посилки.
 • Чому відстежити вантаж Нової Пошти зручно у нас?

  Наша команда зробила все можливе, щоб кожен відвідувач міг відстежити посилку Нової Пошти з максимальним комфортом. Ми постійно розробляємо вдосконалені механізми обробки даних, щоб ви могли отримати відповідь якнайшвидше. Про зручність роботи з сайтом ми теж не забуваємо – саме тому на основі безперервних досліджень додаємо все нові функції та можливості, які зроблять ваше перебування на нашому сайті не тільки корисним, але й приємним!

Нова Пошта відстеження
Нова Пошта Логотип