Нова Пошта
...

Test number:

00000000000000

Відстежити посилку Нової Пошти

Відстежити посилку Нової Пошти

відстежити товар нової пошти

Доставка Нової Пошти - найпопулярніший експрес сервіс доставки кореспонденції та товарів в Україні. Якщо вам необхідно відстежити посилку Нової Пошти, лист або дізнатися, де вони зараз знаходяться і коли прибудуть, для цього достатньо знати ТТН-номер декларації товару, що пересилається.

 • Як простежити посилку Нової пошти?

  прослідкувати посилку нової пошти пошти

  відстежити посилку нової пошти за номером

  Немає нічого простішого! Все, що потрібно зробити, ми вказали нижче:

  • крок 1

   Перед тим, як простежити посилку Нової пошти, в рядок запиту треба ввести номер поштового відправлення.

  • крок 2

   Натиснути на кнопку, яка розташована біля пошукового рядка.

  • крок 3

   Трохи почекати, поки всі дані про відправлення будуть виведені на екран.

  Найголовніше – це правильно ввести номер (трек-номер), без перепусток та помилок. Це важливо тому, що кожна посилка має свій унікальний номер, і якщо ви хочете дізнатися інформацію конкретно по своєму відправленню - потрібно дати системі правильні дані для пошуку.

 • Як відстежити товар Нової пошти, якщо трек-номер загубився?

  Нерідко буває так, що відправник не повідомив вам номер, або ж він був втрачений або неправильно записаний. У цьому випадку відстежити товар Нової пошти неможливо – оскільки ні номер телефону, ні прізвище одержувача не підходять для даної операції.

  Але не варто впадати у відчай - оскільки номер посилки Нової Пошти легко відновити! Для цього відправнику посилки потрібно виконати будь-яку з наведених нижче дій:

  • Звернутися до відділення, звідки надіслано посилку, і попросити роздрукувати квитанцію повторно. Для цього варто мати при собі паспорт.
  • Скористатися мобільним додатком Нової Пошти – там будуть вказані всі надіслані посилки з номером ТТН для кожного відправлення.
  • Зателефонувати на гарячу лінію за номером 0-800-500-609 та попросити повідомити вам номер посилки.
 • Чому відстежити вантаж Нової Пошти зручно у нас?

  Наша команда зробила все можливе, щоб кожен відвідувач міг відстежити посилку Нової Пошти з максимальним комфортом. Ми постійно розробляємо вдосконалені механізми обробки даних, щоб ви могли отримати відповідь якнайшвидше. Про зручність роботи з сайтом ми теж не забуваємо – саме тому на основі безперервних досліджень додаємо все нові функції та можливості, які зроблять ваше перебування на нашому сайті не тільки корисним, але й приємним!

Нова Пошта рейтинг
Нова Пошта
2,51
на основі 2477 голосів

Нова Пошта відгук від Тетяна

05.04.2022

Доброго дня. З 28.03.2022року посилка 59000804411965 не може доїхати з Вишгороді до Пирятина. Виїхала з Київського терміналу і пропала. На дзвінки та повідомлення не відповідають. Що робити? Підкажіть будь ласка

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Марія

04.04.2022

Доброго вечора. Відправили посилку ще 24 березня і ще не має .

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Игорь

04.04.2022

Что происходит объясните ?!!! Посылка Вознесенск- ЧЕРНОВЦЫ катается туда сюда уже 4 дня !!!! Вы в своём уме ?!!! За посылку заплатили кучу денег !!!! За что ??! Что за сервис ?!!! Запчасть от волонтёрского автомобиля , сколько мы будем ждать ?! Люди сколько будут ждать ?!!!!!!

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Сергей

04.04.2022

Две недели идет посилка,последний раз пользуюсь етой почтой

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Ольга

04.04.2022

Я понимаю,что сейчас война и тяжёлые времена..но мы отправляем очень важные посылки!Лекарства,еда….просто катается где то((((неужели нельзя все это контролировать??У меня кошка 5 дней голодная(потому что корм все никак не доедет из Днепра в Харьков(люди по 2-3 недели ждут…печально конечно

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Юлия

03.04.2022

Вы работаете на ура. Отправила посылку с продуктами 26.03. Дата доставки 29.03. Мало того что вы вовремя не доставили посылку на горячей линии ответ оператора сплошная ложь, так вы еще и розкинули мои посылки одна поехала к месту назначения, две снова вернулись в киев это просто полный пиз...... За что вы бирете деньги???? Вы не придерживаетесь сроков доставки. Я думаю что когда они доедут то можно будет половину выкинуть в мусор. Очень жаль что вы так подло прикрываетесь положением не учитывая того что есть люди и дети которые нуждаються в еде, а вам просто насрать, ваша цель заработок денег а остальное все неважно. Желаю вам что бы люди больше не пользавились вашими услугами.

Перейти до відгуку

Нова Пошта відстеження
Нова Пошта Логотип