Нова Пошта
...

Test number:

00000000000000

Нова пошта відстежити

нова пошта відстежити

нова пошта відстежити посилку

Нова Пошта (Нова Пошта) — це українська служба експрес-доставки посилок, документів та інших вантажів. Можлива доставка вантажів не лише територією України, а й в інші країни. Клієнти служби Нова Пошта відстежити посилку можуть за номером квитанції, що складається з 11-14 цифр. Надіслати посилку Новою Поштою можна з офісу компанії або викликати кур'єра - в офіс або за домашньою адресою. Для прийому замовлення слід заповнити анкету, яка містить інформацію про вантаж, одержувача та відправника. Після перевірки анкети працівник видає клієнту накладну, за номером якої можна слідкувати за рухом вантажу.

 • Відстежити посилку Нова Пошта за номером

  Відстежити посилку Нова Пошта за номером можна незалежно від типу надсилання. Ви можете відстежити такі типи вантажів:

  • Замовні листи та документи.
  • Гроші та коштовності.
  • Маленькі посилки.
  • Великі вантажі (меблі, побутова техніка).

  Процедура буде однаковою для всіх типів посилок. Не має значення, коли надіслано посилку, і де знаходиться одержувач.

 • Нова Пошта відстежити посилку – як працює послуга?

  нова пошта відслідкувати

  відстежити посилку нп

  На нашому сайті ви можете спробувати, як дозволяє Нова Пошта відстежити посилку. Для цієї процедури достатньо однієї хвилини. Просто введіть унікальний номер квитанції у запропоноване поле та натисніть кнопку «Відстежити». Ви побачите маршрут вашого вантажу.

  Під час доставки вантаж може пройти кілька сортувальних пунктів Нова Пошта (відстежити маршрут ви зможете на кожному етапі пересування). Іноді інформація оновлюється не відразу, тому може скластися враження, що вантаж довго знаходиться в одній точці, але це не так. Як тільки посилка прибуде до наступного відділення, ви побачите оновлення статусу.

 • Відстежити Посилання по Новій Пошті - статуси посилок

  Можливі статуси поштового відправлення:

  • Інформацію отримано (відомості про відправку додано до системи).
  • Інформація не отримана (дані про прийом доки не додані до бази).
  • Посилання прибуло до проміжного пункту.
  • Посилання залишило проміжний пункт.
  • Відправлення прибуло до пункту призначення.
  • Посилання видано кур'єру для доставки.
  • Надсилання доставлено.
  • Отримувач відмовився від вантажу.
Нова Пошта рейтинг
Нова Пошта
2,51
на основі 2477 голосів

Нова Пошта відгук від Тетяна

05.04.2022

Доброго дня. З 28.03.2022року посилка 59000804411965 не може доїхати з Вишгороді до Пирятина. Виїхала з Київського терміналу і пропала. На дзвінки та повідомлення не відповідають. Що робити? Підкажіть будь ласка

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Марія

04.04.2022

Доброго вечора. Відправили посилку ще 24 березня і ще не має .

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Игорь

04.04.2022

Что происходит объясните ?!!! Посылка Вознесенск- ЧЕРНОВЦЫ катается туда сюда уже 4 дня !!!! Вы в своём уме ?!!! За посылку заплатили кучу денег !!!! За что ??! Что за сервис ?!!! Запчасть от волонтёрского автомобиля , сколько мы будем ждать ?! Люди сколько будут ждать ?!!!!!!

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Сергей

04.04.2022

Две недели идет посилка,последний раз пользуюсь етой почтой

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Ольга

04.04.2022

Я понимаю,что сейчас война и тяжёлые времена..но мы отправляем очень важные посылки!Лекарства,еда….просто катается где то((((неужели нельзя все это контролировать??У меня кошка 5 дней голодная(потому что корм все никак не доедет из Днепра в Харьков(люди по 2-3 недели ждут…печально конечно

Перейти до відгуку

Нова Пошта відгук від Юлия

03.04.2022

Вы работаете на ура. Отправила посылку с продуктами 26.03. Дата доставки 29.03. Мало того что вы вовремя не доставили посылку на горячей линии ответ оператора сплошная ложь, так вы еще и розкинули мои посылки одна поехала к месту назначения, две снова вернулись в киев это просто полный пиз...... За что вы бирете деньги???? Вы не придерживаетесь сроков доставки. Я думаю что когда они доедут то можно будет половину выкинуть в мусор. Очень жаль что вы так подло прикрываетесь положением не учитывая того что есть люди и дети которые нуждаються в еде, а вам просто насрать, ваша цель заработок денег а остальное все неважно. Желаю вам что бы люди больше не пользавились вашими услугами.

Перейти до відгуку

Нова Пошта відстеження
Нова Пошта Логотип