average from 7818 reviews
Александр
Ребята догоните и перегоните Новую почту по скорости доставке низким тарифам и тогда Вам будет Слава деньги уважение...
Валентина
Сервіс дно, посилка з одного кінця Києва йде на інший 4 дні, і то ще не кінець, скористалась послугами вперше і в останнє!(((((
Светлана
Плохо работает Укрпочта,в каждом городе посылка находится 2-3 дня уже прошла неделя,к дню рождения подарок не успел Не советую пользоваться такой услугой где подводят
Светлана
испортили все настроение Заплатила за экспресс, а доставили стандартом посылка застряла в ЦЕХОП КОНОТОП з індексом 41399,
Галина Колесніченко
Відправила посилку 17.04.2021у львівська область, село Бісковичі і до цих пір отримував за телефонним номером не одержав
Александр
Ужасно! Три дня прошло с момента когда человек отправил посылку, а она только до Киева доехала с Херсона. Сколько же она будет ехать в Одесскую область? Дурдом!
Антонина
Логістика в Києві жахлива. По два-три дні посилки знаходяться на сортуванні!!!
Елена
Сегодня шестой день после отправления посылки, а она еще только на сортировке((((
Інна
Жах і шок, посилка по Києву їде вже 6 день в ще не зрозуміло де воно? В той час коли з Одеси вона приїжджає за максимум 2 дні.
Галина
Дуже часто користуємось послугою УКРПОШТА,де вчасно приходять посилочки для моєї донечки,яка на інвалідному візку,вона займається вишивання бісером,і часто шукає той чи інший колір---і знаходить по різних куточках України,люди з повагою відносяться до неї і відсилають на УКРПОШТУ,дякую,що є така послуга,як відстеження по трек-номеру,це круто?. УСПІХІВ ВАМ ?