Укрпошта Відстежувати
...
USPS post office locations
Fedex near me

Locate FedEx drop boxes, parcel offices, and pickup locations near you

Find Fedex near me

Укрпошта Відстежувати

 Укрпошта Відстеження

відстеження посилки укрпочта

Як національний поштовий оператор України, компанія не стоїть на місці. З нововведень, які впровадила Укрпошта відстежувати посилку, мабуть, - найкорисніша для користувача опція. Пошта подбала про те, щоб у вас була можливість встановити місцезнаходження посилки та статус процесу доставки, і переконатися, що з вашим відправленням все добре, або розпочати вчасно діяти, якщо є якась проблема. З Укрпоштою відстежувати посилки просто, швидко та досить інформативно для більшості місцевих та міжнародних відправлень.

 • Чи може Укрпошта відслідковувати будь-які посилки?

  відстеження посилок укрпочта

  належне відстеження поштових відправлень

  Знаючи номер поштового відправлення, кожен клієнт може відстежувати будь-які зареєстровані посилки. Якщо бути точнішими, у базі компанії Укрпошта відстежувати можна:

  • місцеві посилки, які були відправлені не менше 3 робочих днів тому;
  • надсилки, відправлені з України за кордон, до моменту проходження ними кордону;
  • експортовані посилки після їх реєстрації на митниці в Україні.

  Але є один основний виняток: якщо вашу міжнародну посилку доставляє Укр пошта відслідковувати її не можна, якщо посилка була незареєстрованою. Подібні посилки легко дізнатися – їх номери або починаються з U (наприклад, UC123456789CN), або їх формат відрізняється від загальновстановленого, і містить лише цифри або 13 знаків.

 • Як відстежувати посилку Укрпошта?

  відстеження посилки укрпочта

  відстеження укрпочту

  Якщо ви знаєте номер вашого відправлення, для того, щоб відстежувати посилку Укрпошта надає програму на своєму офіційному сайті. Однак, для більшої зручності, ви можете використовувати сторонні програми та сайти, які дозволяють дізнатися статус вашої посилки швидко, без реєстрації, використовуючи будь-який мобільний або стаціонарний девайс. Щоб відстежувати посилку Укрпоштою на нашому сайті, вам потрібно тільки ввести трек-номер спеціальне поле для введення, натиснути на кнопку поряд з пошуковим рядком і трохи почекати - поки система шукає інформацію в базі і формує вам звіт.

 • Укрпошта відстежить мою посилку без номера?

  На жаль, немає жодного шансу на те, що Укрпошта відстежить вашу посилку онлайн, якщо ви не можете надати трек-номери для вашого відправлення. Це відбувається тому що при великій кількості посилок, що проходять через систему щодня, для їхньої ідентифікації неможливо ефективно використовувати імена відправника та одержувача, адреси, і навіть номери телефонів. Тому, якщо доставкою вашої посилки займається Укрпошта відстежувати її можна тільки за чинним номером, вказаним у чеку під час відправлення.

Укрпошта відстеження
Укрпошта Логотип