average from 7818 reviews
Светлана
Что за фигня?! Заказное письмо по городу отправляют на сортировку в Одессу,а потом обратно! От почты до места доставки каких то 100метров,а документы доходят практически через неделю.
Ирина
Писати нічого окрім слова жах! Посилки губляться, гроші зникають, черги, не підготовлений персонал, сервіс на низькому рівні.
Александр
6 Сент. отправка из Одессы в Суммы. 7 Сент. доставлена в Киев. Сегодня 10 Сент. Посылка до сих пор не может выехать из Киева!!!
Богдан.
Бандероль відправлена з м. Ізюм харківскоі 25-08 пройшла шлях харків- Ужгород-Харків і застрягла в Доп Киів, сьогодні 08-09. Оцінка роботи укрпошти: нижче плінтуса доробились.
василий
Пришло уведомление что посылка выехала с Харькова в 7:00 в люботин до сих пор не получил а уже 17:30 20км на велосипеде уже можно было доставить
Олена
Посилка 4002106926155 8.09 у 07:43 була у Тернополі, 17:30 8.09 вона ще там. За такий час вона приїхала з Києва , чому досі не доїхала до Збаража??? Це ж зовсім поруч((( Посилка Єкспрес!!!
Сайгаченко Лариса
Я вже тиждень не можу отримати свою посилку, була помилка в індексі. Обїхала вже пів Києва, зробіть можливість переадресації через сайт щоб не шукати куди поділась посилка.