average from 7818 reviews
Святослав
Загалом середнячковий рівень. Але судячи з того що вони тільки відходять від древньої методики роботи пошти, то прогрес є. Візміть дозвіл на обороку інфлрмації в людей коли вони будуть користуватись вашими послугами і створіть власну базу даних, щоб не приходилось на пошті переписувати дані паспорта багато раз. Теж саме з посилками із за кордону, переписувати дані посилки і розписуватись в зошиті, коли є комп'ютер, як мінімум архаїчно недоцільно. І ще зробіть огляд посилки при замовленні наложеним платежем апріорі дозволеним. Тому що я з цим непорозумінням зустрівся у вас, сума товару 5000 він чорному мішку і огляд не дозволяють тому що відправник (незнаючи що це потрібно додатково вказувати) не зробида цього. Дзвінки в вашу підтримку не дали жодного результату, так як відправляли з якогось села, де передають посилки в інше і вже там створюють накладну і ні вони ні в моєму відділенні не знали як вирітити це тупе непорозуміння. Дозвіл від відправника по телефонній розмові також не підходив. Вихід був один, оплатити наложений платіж і аж тоді оглядати посилку. Повезло що відправник чесний попався. Заберіть з бланку
Александра
Укрпочта вышла на новый уровень, молодцы так держать! Отдельно хочу поблагодарить сотрудников почты Бровары 07402 всегда вежливы и отзывчивы!
Михаил
04.09 отправил посылку, сегодня уже 13.09, едет с Киева в Одессу, вы серьезно? Где посылка, почему гуляет где-то в Сарате, согласно информации по номеру ттн?
Людмила
Работа почты отвратительная.Посылка 8 сентября поступила на сортировочный пункт в Киев.Сегодня 12 сентября,а она ещё в Киеве.Где посылка?Утеряна,украдена или разбита?Кто вернёт стоимость посылки?И когда она наконец-то доберется до Хмельницкого?
Людмила.
Мабуть замовляю в укрпошті останній раз. Посилка йде з Харкова з 30 серпняЗамовлення ТТН 0505014834308, м Біла Церква Київська область вул. Василя Стуса 2/ 147 09119 ніяк не прийде по цій адресі , посилка знаходиться ЦЕХОП Черкаси 18399 вже 13 день день.
Илья
Ужасная почта первый раз ей отправил и ооочень не доволен. Посылка лежит в киеве уже 4 дня а назначения её Винница. Почему она на почте города киев лежит уже 4 дня без не какого движения???? Не отправляйте этой почтой больше не когда!!! Она самая медленная. Новая почта уже бы 3 раза доставила посылку!!!! Ужасная организация
Лена
Почему посылку везут не в город местоназначения , например в Кропивницк из Николаева,а в Киев. Где она лежит еще 4 дня, и я еще незнаю дойдет ли она на следующей недели?