Укрпошта Відстежувати
...
Укрпошта рейтинг
Укрпошта Відстежувати
1,97
на основі 7830 голосів
1,97
на основі 7830 голосів
 • Як відстежити лист щодо Укрпошти?

  Щоб мати можливість відстежити лист, надісланий Укрпоштою вам необхідно знати його поштовий ідентифікатор "трек-номер". Цей трек-номер надається листу при його внесенні до бази даних Укрпошти та вказується на чеку, який видається вам у поштовому відділенні. Далі все просто:

  • крок 1

   Введіть трек-номер у форму відстеження на нашому сайті

  • крок 2

   Натисніть кнопку “Відслідкувати” і через кілька секунд на екрані з'явиться інформація про розташування листа.

  Якщо в процесі відстеження виникла помилка, перевірте правильність введення номера.

  укропочта відстежити листа

  відстежити лист укрпочта

 • Як відстежити рекомендований лист Укрпошта?

  Замовним листам на Укрпошті надається штрих-кодовий ідентифікатор, за яким можна відстежити його пересування та отримання адресатом. Номер складається з 13 цифр і вказано у квитанції, яку Ви отримуєте у відділенні Укрпошти після надсилання рекомендованого листа. Щоб відстежити рекомендований лист, введіть 13-ти значний номер у форму для відстеження на цій сторінці.

 • Як відстежити лист на прізвище одержувача чи відправника?

  Від користувачів сервісу до нас часто надходять питання про можливість відстеження листів на прізвище відправника чи одержувача. На жаль, на даний момент можливість такого відстеження у базі даних Укрпошти недоступна. Відстежити листа Укрпошти можна тільки по поштовому ідентифікатору (13-ти значний номер), який надається відправленню у поштовому відділенні.

Укрпошта відстеження
Укрпошта Логотип