Укрпошта - реальні відгуки Можете поставити своє запитання | k2track.com.ua

Укрпошта відгуки

Укрпошта відгуки
1,89

average from 7818 reviews

Залишити відгук
5 stars
15%
4 stars
4%
3 stars
3%
2 stars
8%
1 stars
71%

Уважаемое руководство!!Часто пользовался услугами Вашей компании,но последний случай заставляет задуматься.27июня из Броваров в Плесецкое(это всё в пределах Киевской области)..но у увы и ах..человек,до сих пор не получил подарок к дню рождения,находящийся в посылке...обидно,досадно,но ладно...обьясните сотрудникам:не будет нас( клиентов)-не будет Вас(посылкв 07400 287 55 949) отправлена в 10.32 27 июня...горячая линия посоветовала ждать до 6 июля решения вопроса

На работников 52 отделения связи нареканий нет. Персонал вежливый, отзывчивый, все девочки доброжелательные, стараются помочь. Большое спасибо вам!

Скажу так: ещё не фонтан, но движение началось и в позитивном ключе! Надеюсь в будущем вы всё-таки подвинете НП!

Не всі міжнародні посилки доходять до адресата, в Украіну заходять, відслідковується, а далі, як в пропасть.

Доставлять посылку больше двух неделей, с учётом того, что приняли для перевозок её ещё раньше, ну это как-то не серьезно

Дуже довго находить посилка з Луцька в Киэв це просто халатность мiсяць вже неможем отримати посилку!!

30 червня відправлена посилка з Тернополя до Запоріжжя. З 01 липня вона висить в Київі! Сьогодні вже 04 липня, а вона досі там! Де моя посилка?!

Мені подобається Укрпошта. Доставка на половину дешевше від Нової пошти. Коли не терміново, то можна три дні і почекати. З Джуму ж чекаємо три тижні, а що таке три дні?

Шана і повага працівникам Укрпошти ви нарікаєте на Укрпошту довго посилка іде. Насамперед вказуйте правильну адресу та індекс одержувача

все всегда вовремя получаю, в целости и сохранности. спасибо сотрудникам!!

Посилка 1.06.2021р.відправлена з Хмельницького до Польщі і затрималась в Києві невідомо де вже другий місяць.Заяву ввідділення подала,пока безрезультатно.

Ціни демократичні,а доставка дуже повільна, смс повідомлення не приходять .

Укрпошта це ДНО!!!!! Це таке ДНО що я не можу навіть словами передати. 23.06 відправила посилку у Чернівці. У додатку вона все ще в дорозі,на шляху до отримувача. Отримувачу повідомили що посилка загублена.Після того як отримувач написала скаргу,передзвонили і повідомили що посилка дуже пошкоджена.Я не можу ніяк зрозуміти як може бути пошкодженною загублена посилка? Нешановне відділення 23 міста Чернівців визначтесь вже що з моєю посилкою. УкрПошта зверніть увагу на тих ваших працівників які не на своєму місці. Навчіть своїх працівників не губити,не брехати та НЕ КРАСТИ чужі посилки. У посилці ексклюзивна річ ручної роботи і я вам цього так не залишу. Я буду писати всюди де зможу.Я буду жалітись всюди де можна. ВІДДАЙТЕ ПОСИЛКУ ОТРИМУВАЧУ!!!!!!!

По стране,посылка идёт в 2 раза дольше,чем с Китая! Ужас!

Ужас!!!как долго. Придётся отказаться от услуги укрпочтой!