Укрпошта - реальні відгуки Можете поставити своє запитання | k2track.com.ua

Укрпошта відгуки

Укрпошта відгуки
1,89

average from 7818 reviews

Залишити відгук
5 stars
15%
4 stars
4%
3 stars
3%
2 stars
8%
1 stars
71%

НІКОЛИ НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ПОСЛУГАМИ УКРПОШТИ. ЦЕ ПРОСТО ЖАХ. ЦІННІ ЛИСТИ ГУБЛЯТЬ, ВІДСТЕЖИТИ ВАЖКО, ЗНАЙТИ НЕ МОЖУТЬ РЕКОМЕНДОВАНИЙ ЛИСТ

Товари з Китаю Нова Пошта доставляє швидше, ніж Укр Пошта з сусідніх областей. Жах.

Моя посылка отдана другому человеку!!! Это что такое?!

Все швидко,молодці, ліпше нової пошти.

Ужсное обслуживание, очень долго идёт посылка. Больше не буду связываться с этой почтой

Ужасно, уже три дня посылка в пути экспресс почтой, и это вместо 1_2 дня как сказали на почте. Никогда больше не буду отправлять укрпочтой. Поставила оценку 1, так как 0 не ставится

Посилка прийшла менш ніж за три дні, з Хмельницького до села Кіровоградської області. Без нарікань, ціна за доставку нижча порівняно з Новою поштою, і не треба їхати до іншого населеного пункту. Шкода що з осені закривають поштове відділення...

доставка просто ужас!! посылка не отслеживается с 20 июля, тут даже оценка один, большой бал

Доброго дня Наше відправлення CX610645262UA вже 43 дні в межах України. Будь ласка, коли відправка в Австралію очікується? З повагою, Вікторія

Особисто я не задоволений роботою укрпошти.Заказний лист який я відправив з відділення 16 в м.Хмельницький надійшов до місця чарез 4 дні. Якби відправив "новою поштою" до доставили б за добу це максимум.

Укрпочта работает отвратительно. Невозможно получить посылку . Посылка уже 10 дней курсирует по району между отделениями и складом , и неизвестно когда попадёт в пункт назначения. Т. К. В пункте сортировки очевидно работают совершенно некомпетентные люди , которые не могут правильно прочитать адрес получателя и отправить в нужное Отделение. Когда наконец прекратится этот бардак?

Якийсь жах а не доставка. Швидше самостійно поїхати в інший кінець країни і забрати посилку ніж дочекатися укрпошти.

Посылка не отслеживается с 24 июля , доставка очень медленная

Якби можна було поставити оцінку "0", я б це зробила! Мій перший і останній досвід із Укр.поштою, тому що у зрівнянні з НП це просто вбоге дно, починаючи від сервісу і до ставлення "операторів" та якості їх роботи.

Посилка прийшла на відділення 21001 на пошті відправника не правильно написали адресу цього відділення і не попередили отримувача перевідправили не зрозуміло куди , хоча номер телефону отримувача є