average from 7818 reviews
Галина
Людина отримувач не може перевірити що в коробці. Огляд не дозволено. Що за пошта така?!
Людмила Міщенко
Сама безвідповідальна установа. Квіти застрягли у Кіровограді вже на 11 днів, і ще не відомо коли звідти виберуться. На скарги ніхто не реагує
Юрий
За 3 дня одолела 80км такими темпами будет идти до львова из запорожья 10дней
Наталия
Экспресс посылка с Киева в Сумы идёт 3 дня и ещё нет , разве это норма ???? Больше с вашей почтой не свяжусь
Олена
Ужасно довго іде посилка з Кременчука у Яблучне Сумська область. Сім днів це дуже довго для живих рослин!!!!
Татьяна Мариуполь
Нет слов от чозмущения, трое суток посылка находится в Киеве, а до Петропавлвськ-Борщагівка никак не доедет,
ВИСОЧАНСЬКА ЛІЛЛА
Не отримала у пункті видачі укр почти м.Бережани міжнародне відправлення. Дуже не задоволена ,бо ще написали,що вручили особисто
Ника
Из плюсов только не дорогая доставка,все остальное просто ужас,посылка из Одессы не получила с 20августа
Світлана Цвіток
Чому я не можу відстежити посилку вже 2 дня показує що вона навіть не їхала ні куда. Не користувалась раніше і більше не буду.... Дякую за гарний сервіс
Ярослав
Дуже повільно працють в відділеннях.Посилка може чекати 2 дні поки відправлять
София
Ужасное обслуживание посылка едет целую неделю+ ко всему она лежит третий день на расфасовке!! Ужас