Укрпошта - реальні відгуки Можете поставити своє запитання | k2track.com.ua

Укрпошта відгуки

Укрпошта відгуки
1,89

average from 7818 reviews

Залишити відгук
5 stars
15%
4 stars
4%
3 stars
3%
2 stars
8%
1 stars
71%

Ужасно, посылку невозможно отследить, данные не обновляются, оценка 0

Отвратительно!Ничего не отслеживает.Как зависло на одной дате,так и стоит в течении нескольких дней.

Дешево і сердито.Безкоштовна доставка дуже сподобалася від фірми продавця. Користувався раніше послугами ,,Нова пошта,,але вони дуже дорогі,наприклад посилка коштує 70гр.то послуги мене коштували теж 70гр.

Как по мне, нормально. Дольше, чем НП, зато в три раза дешевле.

Сервіс на рівні 3-, якщо з 5.Посилки доставляються довго.На відділеннях не завжди є пакети та коробки для відправлення бажаного товару.Працівники безініціативні,невиховані,необізнані останніми нововведеннями.Працюють згідно гаслу «день пройшов,і слава Богу».Якби не дешевша вартість доставки,то взагалі б не користувалась послугами Укрпошти.А от якщо покращити сервіс,зовнішній та внутрішній стан самих віддділень,та підібрати адекватний,вихований та обізнаний персонал-то від клієнтів не було б відбою!!!Прошу керівництво Укрпошти прислухатись хоча б до 50% моїх побажань та зауважень.Я думаю,що від позитивних змін вий граємо ми усі!)

Жах , посилка їде з Кременчука тиждень,через пів України!!!

Очень долго идёт посылка Послала09 09 21 И ещё не пришла!!!

Я не розумію взагалі, що у вас там за керівництво, але воно бездарне однозначно. Посилка виїхала 17.09, вже 24. 09, а її немає. Чому те що вважається "державним" так погано працює? Таке враження, що посилку везуть кіньми і зараз завіяло снігом. Просто слів немає і ця думка не тільки моя. Зарплатня теж чула там на низькому рівні, роботи завжди валом. Але ж нічого не зробиш. Нажаль керівники не настільки креативні та зовсім не зацікавлені в розвитку, зарплата від цього ж не залежить. (

Посилки Укрпочта з 14.8.21 не може доставити, губляться по дорозі. Видно крадуть і нічого не можна зробить. Тут 1 зірки забагато.

Отвратительно,посылка пришла не в тот город?

Сколько заказываю из КИтая. Всегда отлично трекается и выдают оперативно в отделении.

Невозможно отследить посылку! Мне уже пришло сообщение о том, что посылку уже можно забрать, а на сайте показано, что она ещё не ушла с города отправителя. Бред!

Що за фігню нічого не робить відслідити не можна підтримка топ

Сервисом крайне не довольна, просто нет слов, отправили посылку мне в понедельник и скинули номер накладной, зашла в среду на отделение, чтоб узнать когда будет посылка и мне говорят, что сегодня (среда вечер) только её отправят. Как такое может быть, что посылка просто лежит 3 дня и её не отправляют. Идём дальше, пытаюсь узнать, когда таки прийдет посылка никто не знает, ни в отделение, ни в колл центре. В колл центре сказали прийдет в течении 6 дней, ждите смс. Просто шок!!! Посылка по Украине идёт 10 дней? Вы что издеваетесь?! Жду обратной связи и обьяснений

Ужасно работают операторы в отделении 50053 Кривой Рог. Работает только одно окно обслуживания, где сидит похоже стажер... Второе окно рбслуживания, как правило закрыто -Технический перерыв!!!!!