average from 7818 reviews
Виктория
Отвратительно!Ничего не отслеживает.Как зависло на одной дате,так и стоит в течении нескольких дней.
Сергій
Дешево і сердито.Безкоштовна доставка дуже сподобалася від фірми продавця. Користувався раніше послугами ,,Нова пошта,,але вони дуже дорогі,наприклад посилка коштує 70гр.то послуги мене коштували теж 70гр.
Кіра
Сервіс на рівні 3-, якщо з 5.Посилки доставляються довго.На відділеннях не завжди є пакети та коробки для відправлення бажаного товару.Працівники безініціативні,невиховані,необізнані останніми нововведеннями.Працюють згідно гаслу «день пройшов,і слава Богу».Якби не дешевша вартість доставки,то взагалі б не користувалась послугами Укрпошти.А от якщо покращити сервіс,зовнішній та внутрішній стан самих віддділень,та підібрати адекватний,вихований та обізнаний персонал-то від клієнтів не було б відбою!!!Прошу керівництво Укрпошти прислухатись хоча б до 50% моїх побажань та зауважень.Я думаю,що від позитивних змін вий граємо ми усі!)
Юлія
Я не розумію взагалі, що у вас там за керівництво, але воно бездарне однозначно. Посилка виїхала 17.09, вже 24. 09, а її немає. Чому те що вважається "державним" так погано працює? Таке враження, що посилку везуть кіньми і зараз завіяло снігом. Просто слів немає і ця думка не тільки моя. Зарплатня теж чула там на низькому рівні, роботи завжди валом. Але ж нічого не зробиш. Нажаль керівники не настільки креативні та зовсім не зацікавлені в розвитку, зарплата від цього ж не залежить. (
Лідія
Посилки Укрпочта з 14.8.21 не може доставити, губляться по дорозі. Видно крадуть і нічого не можна зробить. Тут 1 зірки забагато.
Антон
Сколько заказываю из КИтая. Всегда отлично трекается и выдают оперативно в отделении.
Светлана
Невозможно отследить посылку! Мне уже пришло сообщение о том, что посылку уже можно забрать, а на сайте показано, что она ещё не ушла с города отправителя. Бред!
Елена
Сервисом крайне не довольна, просто нет слов, отправили посылку мне в понедельник и скинули номер накладной, зашла в среду на отделение, чтоб узнать когда будет посылка и мне говорят, что сегодня (среда вечер) только её отправят. Как такое может быть, что посылка просто лежит 3 дня и её не отправляют. Идём дальше, пытаюсь узнать, когда таки прийдет посылка никто не знает, ни в отделение, ни в колл центре. В колл центре сказали прийдет в течении 6 дней, ждите смс. Просто шок!!! Посылка по Украине идёт 10 дней? Вы что издеваетесь?! Жду обратной связи и обьяснений
Оксана
Ужасно работают операторы в отделении 50053 Кривой Рог. Работает только одно окно обслуживания, где сидит похоже стажер... Второе окно рбслуживания, как правило закрыто -Технический перерыв!!!!!