Укрпошта - реальні відгуки Можете поставити своє запитання | k2track.com.ua

Укрпошта відгуки

Укрпошта відгуки
1,89

average from 7818 reviews

Залишити відгук
5 stars
15%
4 stars
4%
3 stars
3%
2 stars
8%
1 stars
71%

Очень долго ждать. Волами доставка будет быстрее. Из Днепра в Киев посылка идёт неделю. Кошмар.

Посилку відправили 20вересня2021р.з Івано-Франківської обл, з 23 вересня посилка на сортувальному відділенні в Києві по індексі 03909. Сьогодні 04 жовтня 2021р. Посилки немає. Чекаємо відповідь. Номер посилки 7840507211597. Доречі посилка великогабаритна - знайти треба.

27 сентября отправили посылку из Трускавца,с 28.09. по 4 октября зависла в ЦОП Львове.Где и у кого можно решить вопрос о причине зависания или ...

Почему моя посылка ещё не в городе киев!!!! Я её месяц назад отправил и не результата не чего!!!!!!! В чем причина задержки!!!!!

Посилку відправили мені з Кривого Рогу ще 28 вересня. Сьогодні вже 4 жовтня- а ні слуху,а ні духу...по відстеженню моя посилка ще перебуває у Києві....як так? Вона ж не із закордону їде... Надіюся, що не загублять по дорозі....

Відправлення 6430905023221 застрягло в доп Киів з 29-09. Богдан.3-10.

Почему так долго посылка обрабатывается в аэропорту

Отлично. Спасибо большое за Ваши перемены за последнее время. Жаль немного что персонал немного отстает, но в целом уже можно, удобно и приятно пользоваться Вашими услугами. Спасибо.

Вежливые обслуживание, быстрее начали доставлять товар.Все отлично

Цена очень доступная, сервис на высоком уровне. Недостаток: при отправке посылок за упаковку платит только отправитель, а иногда есть необходимость оплату за упаковку возложить на покупателя

Моє замовлення продавець відправив у вівторок. Сьогодні неділя!!! Думала ну максимум за 3 дні прийде. А вийде тиждень(((( ціна супер, а от час доставки не реально довгий

Одночасно 29.09.2021 р. відправили дві посилки: одна з Білої Церкви в Житомир, друга - з Житомира в Білу Церкву. З Білої Церкви отримали в Житомирі 01.10.2021 р., а та що з Житомира досі в дорозі до Білої Церкви. Вже сьогодні 03.10.2021 р., а посилка ще не прийшла. Невже Укрпошта працює в кожному місті по різному???

Заказал посылку с Полтавы в Черкассы,это соседние города, едет неделю! Можно пешком за день дойти!

Погано та дуже погано. Відправлення з четверга не потрапило з Кропивницького до Києва.Краще користуватися новою поштою

Шостий день іде... Дійшла чомусь не в Чернівці, а в ... Чернігів. За день буквально дійшла до Харкова з Донецької області, потім за день в Київ, потім два дні лежала в Києві, а потім чомусь рванула зовсім в інший бік... Цікаво, такими темпами до Чернівців коли дійде??? Колись давно мала справу з УП, заріклась, лише НП. А тут умовили, сказали, що служба змінюється... Щось не видно, щоб змінювалась... Ніколи більше. Краще трохи дорожче заплатити та скористатись таки НП або містом, який за цей час з Польщі посилки доставляє