укрпошта відслідкувати посилку
Почекайте будь ласка, інформація про відправлення завантажується...

Відслідкувати Посилку Укрпошта

Вітаємо Вас ❗ Розповімо пару слів про себе - ✅ Основне завдання нашого онлайн-сервісу - це швидко і безкоштовно відслідкувати посилку Укрпошта.
Ми надамо Вам максимум інформації по вашій посилці, від вас буде потрібно лише ввести номер в форму відслідковування. Для зручності улюблених ❤ користувачів ми зібрали відповіді на найбільш поширені запитання ❓, тож поїхали:

Як відслідкувати посилку Укрпошти?

Для того щоб успішно відслідкувати посилку на Укрпошті, знадобиться 2 складові: поштовий ідентифікатор вашої посилки і наш сайт :) ✅ Щоб ми змогли дізнатися де знаходиться ваша посилка - введіть номер поштового відправлення в спеціальне вікно ➤ Далі натисніть на кнопку в вигляді "лупи" і все готово - тепер на екрані зможете переглянути весь маршрут пересування вашої посилки.

відслідкувати посилку укрпошта

відслідкувати укрпошта

Відслідкувати вантаж Укрпошта

Щоб відслідкувати вантаж і дізнатися в якому саме відділенні Укрпошти він знаходиться, вам необхідно знати унікальний ідентифікаційний номер. Знайти його можна на чеку, виданому в відділенні Укрпошти, або отримати від третьої особи - це може бути інтернет-магазин, в якому ви оформили замовлення, або приватна особа бере участь в процесі відправлення вантажу. Введіть даний номер в форму, як показано нижче на скріншоті і дозвольте нашому сайту відслідкувати весь шлях вантажу.

укрпошта відслідкувати

відслідкувати посилку укрпошти

Що робити якщо відслідкувати посилку не вдалося?

Можливі причини відсутності інформації по посилці:

  • ➤ Перша, вона ж найбільш часта (повірте нашому досвіду) причина проблеми з відсутністю інформації щодо відстеження посилки - це банально неправильно введений номер поштового відправлення. Перевірте номер, введений в поле відслідковування.
  • ➤ Можливо посилка була відправлена ​​лише кілька годин тому і саме тому сервіс не може знайти посилку в базі Укрпошти. Висновок: якщо ваша посилка була відправлена ​​не пізніше 24 годин, турбуватись про її зникнення занадто рано, все буде добре :) Спробуйте повторити "трекінг посилки" через деякий час.
  • ➤ Відслідкувати посилку не вдалося через збій в роботі сервісу - так, таке може бути навіть з нами :) Справа в тому, що на нашому сайті, як і на офіційному сайті УкрПочти (http://ukrposhta.ua) бувають затримкиб або ж збої в роботі електронних баз даних, які призводять до тимчасових затримок відстеження. Причин для паніки немає - перепрошуємо за тимчасові незручності. Пам'ятайте, ми дорожимо кожним своїм відвідувачем і робимо все, щоб пошук посилки був максимально ✈ швидким і зручним для Вас.

Рейтинг Укрпошти

4.36
4794 голоси
Оцінити
Відстежити посилку - Укрпошта
Укрпошта відстежити посилку
Почекайте будь ласка, інформація про відправлення завантажується...