як відслідкувати посилку на укрпошті - Відгук Андрія від 02.10.2019

укрпошта відстеження листів - на сайті k2track

Укрпошта Відслідкувати Посилку - Відгук користувача Андрій 02.10.2019 о 19:06

 • міжнародні посилки більше місяця гуляють по Україні хтозна-де. повідомлення про наявність посилок у відділенні не приходять

Інші Відгуки по темі: Де Знаходиться Посилка Укрпошта

 • 5 балів

 • Мое письмо с обьявленной ценностью "Экспресс" с 24.09 никак не дойдет до адресата. С 25 числа находится в Киеве ДОПП. Сегодня 01.10. Позор такой организации. В 19 веке на лошадях почта доставлялась быстрее. Самое смешное, что никто на мои обращения не реаг ирует, ответ сказали ждать в течении 30 дней. Моему возмущению нет предела!!! Вот это "Экспресс-отправление" и "экспресс-поиск"!!!

 • 5 дней идёт посылка из Харькова в Киев. Информация застряла 27.09.2019 на ДООП Киев03909. Жалею,что воспользовался услугами Укрпочты-как работали плохо, так и работают

 • Дуже погане обслуговування, постійні черги, довга доставка. За такі послуги повині тарифи бути в два раза нижчими, але це всеодно вас не цікавить. Цей опрос - порожнє місце. Ніхто в вас ніколи на ці докори не звертає уваги.

  Адміністратор:

  30.09.2019

  Володимир, ми - сайт відстежування, який не має жодного відношення до жодного з поштових операторів України. Ви можете залишити свій відгук на нашому сайті лише для того, щоб інші відвідувачі сайту могли ознайомитися з ним, проте на роботу Укрпошти ми не маємо ніякого впливу.