пошта відстеження - Відгук Светлани від 14.01.2021

укрпошта відстеження поштових відправлень - на сайті k2track

Відстежування Укрпошта - Відгук користувача Светлана 14.01.2021 о 06:59

  • Часто делаю покупки в интернете, и если в магазине есть доставка укрпочтой пользуюсь только ею.Товар приходит быстро и в идеальном состоянии.Я очень довольна работой укрпочты.

Інші Відгуки по темі: Укрпошта Відслідкувати

  • Чому ви...При замовленні ставив Нову пошту, але автоматом на вас перекинуло. Замовлення ще було в 20тих числах грудня... останнє інформація 6того лютого, виліт рейсу... Перший раз міднародку замовив... Якби знав, то кращеб в 100% переплатив, але іншою службою. Дивлюся на назву компанії і носталгія з 18того року. Батькам фото зі строкової відправляли в травні, отримали їх в липні ( в кінці місяця ), при тому, що це місто, районний центр... Підкажіть, як вашу службу на майбутнє, добавити в чорний список. Що завгодно, аби не ви.

  • посылка получена а на сайте пишет не вручено

  • Задоволена доставкою.

  • Дуже розчарована роботою Укрпочти. Відправивши посилку 24.12.2020 року з с.Княжа Криниця до адресата вона потрапила(сказати, що була вручена????) тільки 12.01.2021 року. Я сама пропрацювала 12 років начальником відділення зв’язку с.Княжа Криниця, але щоб в межах України посилка йшла 18 днів, вибачте.....Це вже занадто. Тепер я маю сумнів, що ще буду користуватись послугами Укрпочти.