укрпошта відстеження рекомендованих листів - Відгук скрипки володимира васильовича від 24.12.2020

відстежити укр - k2track.com.ua

Відстеження Посилок Укрпошти - Відгук користувача скрипка володимир васильович 23.12.2020 о 23:41

  • Негативний: За тиждень не дійшов мій лист у межах міста! Моя посилка до Харкова Новою поштою йшла два дні. Раніше посилка до Ромнів через Укрпошту йшла три дні. Після новацій кілька років тому змінилася логістика і тепер даставка з Ізмаїлу до Ромнів - два тижні. У віділеннях - безлад, обстановка - як при совдепії. Цікаво: як довго ви збираєтеся протягнуть?

Інші Відгуки по темі: Укрпошта Відстежити Відправлення

  • Дуже погано,тому що карантин і не злагоджено працюють.

  • чому нема оцінки ,,нуль,,

  • Рекомендовані листи RB580418239UA та RB580418208UA відправлені 14.11.20р. з Чернівців в Канаду, сьогодні 23.12.20р. - адресатам не доставлені, куди звертатись і де шукати їх - не зрозуміло. За 254грн. зіпсований святковий настрій, а Укрпошта хоче зірочку?

  • Позитивний! Обслуговуюсь на 091 відділенні Києва давно. Дуже приємні жіночки, вправні, швидко працюють, ввічливі. Іноді бачу черги, але скоріше всього це період комунальних оплат та отримання коштів пенсіонерами, тому у такі дні Вам треба збільшити кількість віконець для цієї категорії. Бо черна ніян не від повільного обслуговування. Спеціально звертала увагу - дуже швидко і компетентно працюють дамочки. Дійсно гарні люди на відділенні!