укрпошта відстеження посилання - Відгук Ірини від 19.08.2020

онлайн:укрпошта відстежити форма пошуку

Укрпошта Відслідкувати - Відгук користувача Ірина 19.08.2020 о 14:45

  • Найнікчемніша пошта !!! Неправильно був вказаний індекс, написала заяву на пошті, просила переадресацію. Лит їздить по Україні місяць. В кол-центр 5-6 разів дзвонила. Результату ніякого, відсилають з міста в місто. Наче працівники не при пам"яті, не відсилають туди, де вказано в заяві

Інші Відгуки по темі: Відстеження Поштових Відправлень Укрпошти

  • просто ужасно

  • Обслуговування добре.

  • 12.08.2020 з Луцька до с.Сокільники Львівської обл. рекомендов.лист (важливі документи) № 4302522002470 відправлено. Адрес отримувача вказано правильно та вказаний № телефона отримувача та відправника.18.08.2020 відправлення повернуто відправнику без вказання причин повернення.Дзвінків на моб. телефон НЕ було ні отримувачу ні відправнику.Кому потрібні такі послуги і така пошта?Хто поверне заплачені кошти 21,50грн.? Відправляю повторно Новою поштою. Укрпошта- повний відстій!!!! НЕ користуйтесь їх послугами. Вони годяться ЛИШЕ розносити пенсії.Не витрачайте гроші на їх "послуги".Оцінка "-". Навіть на 0 не тягнете.

  • Рекомендований лист пролежав на пошті 26 днів,а повідомлення так і не отримала.Щоб його забрати,простояла в черзі,прямо передімною касир пішла,сказавши :"Усі ставайте в одну чергу"Здійнявся галас,крики,адже біля першої каси була теж своя черга.Ось так із зіпсованими нервами майже за місяць отримала листа. ЖАХ!!!