відстеження відправлення - Відгук Зінаїди від 02.06.2020

посилка укрпошта онлайн - k2track.com.ua

Де Знаходиться Посилка Укрпошта - Відгук користувача Зінаїда 02.06.2020 о 10:41

  • Робота пошти - незадовільна. Відправила рекомендованим лист у межах м.Києва за 17 грн., заплатила за повідомлення про вручення - 43 грн., а зараз мені потрібно піти у поштове відділення, вистояти страшенну чергу щоб отримати повідомлення про вручення! Ганьба!!! Людина після інсульту, сплативши таку суму, отримує стільки проблем і негативу! Просто потрібно ліквідувати цей державний непотріб!

Інші Відгуки по темі: Укрпошта

  • Укрпошта працює вкрай погано.Люди добрі! Не користуйтесь її послугами!!Рекомендований лист не можна відстежити уже 5 днів ,Більше туди звертатись не буду.Безвідповідальність і більш нічого!!!!!

  • Дуже часто користуюсь послугами Укрпошти і дуже задоволена сервісом. Посилки приходять швидко і якість обслуговування на вищому рівні. Спасибі,успіхів вам і всього хорошого.

  • дуже довго чекаю посилку з 23.05. сайти про відстеження невірно показують знаходження

  • 15.04.2020р. з Італії мені вислали бандероль.16.04.20р. бандероль покинула митний контроль у Мілані і була відправлена з Італії. Сьогодні вже 30.05.2020р.,а бандеролі ще немає. У відділенні 18 м.Івано-Франківська працівник Укрпошти сказала мені,що бандероль вже десь в Україні ,але застряла . Вже 45 днів пройшло,а де застряла ця бандероль ,працівник Укрпошти не знає. Висновок -робота Укрпошти є незадовідьна.