укрпошта відслідкувати лист
Почекайте будь ласка, інформація про відправлення завантажується...

Укрпошта Відстежити Лист

Як відстежити лист Укрпошта?

Щоб мати можливість відстежити лист, відправлений Укрпоштою, вам необхідно знати його поштовий ідентифікатор "трек-номер". Цей трек-номер привласнюється листу при його реєстрації у базі даних Укрпошти і вказується на чеку, який видається вам в поштовому відділенні. Далі все просто - введіть трек-номер у форму відстеження на нашому сайті і через декілька секунд на екрані з'явиться інформація про місцезнаходження листа.

відстежити лист укрпошта

відслідкувати лист укрпошта

Як відстежити рекомендований лист Укрпошти?

Рекомендованим листам на Укрпошті привласнюється штрих-кодовий ідентифікатор, по якому можна відстежити його пересування і отримання адресатом. Номер складається з 13 цифр і вказаний в квитанції,яку Ви отримуєте у відділенні Укрпошти після відправки рекомендованого листа. Щоб відстежити рекомендований лист, введіть 13-ти значний номер у форму для відстеження на цій сторінці.

укрпошта відстежити рекомендований лист

укрпошта відстеження рекомендованих листів

Як відстежити лист за прізвищем одержувача або відправника?

Від користувачів сервісу до нас часто поступають питання про можливість відстеження листів за прізвищем відправника або одержувача. На жаль в даний момент можливість такого відстеження у базі даних Укрпошти недоступна. Відстежити лист Укрпошти можна тільки по поштовому ідентифікатору (13-ти значний номер), який привласнюється відправленню в поштовому відділенні.

Рейтинг Укрпошти

4.36
4794 голоси
Оцінити
Відстежити лист - Укрпошта
Укрпошта відстежити посилку
Почекайте будь ласка, інформація про відправлення завантажується...