відстеження посилки нова пошта - Відгук Татьяни від 13.08.2019

нова пошта відстежити за телефоном на сайті k2track

Відслідкувати Посилку Нова Почта - Відгук користувача Татьяна 13.08.2019 о 09:12

  • Быстрая доставка,милое обслуживание,но завышенные тарифы,вечные очереди на отделениях;Была не приятная ситуация с доставкой матраса за 10 000,за каркас деньги взяли не обернули и отправили так..приехал грязный матрас с подертой пленкой,деньги за каркас вернули..но осадок ещё тот остался,и теперь думай не из-за не правильной ди перевозки матрас начал скрипеть?

Інші Відгуки по темі: Посилка Нова Пошта Відстежити

  • Дуже дорого! За одну помилку я заплатила 100 грн,вагою 6 кг, а за другу 1 кг 58 грн,дуже дорого, краще на укр пошту,там 25 грн .

  • Завишені тарифи

  • Завжди приходить побиті коробки

  • У мене дуже негативний відгук( посилка ( валіза з речами для відпуски) була загублена.... мала прийти на відділення Ворохти 9.08. і ще досі її не має. А найголовніше , що працівники НП( кол центр, менеджери) ніхто не може допомогти, повідомляють що останього разу вона була просканована на пів дорозі... і далі зникла.... У відстежені написано що ще в дорозі має прибути 09.08 , а сьогодні вже 11.08.... НЕ РЕКОМЕНДУЮЮЮЮЮ користуватися даною послугою! І ще момент: викликала послугу адреса- відділення, а відображається як відділення- відділення((((