перевірити де посилка нова пошта - Відгук Анни від 04.09.2020

Сервіс k2track: відстежити нова пошта по номеру телефону

Відстежити Посилку Нова Почта - Відгук користувача Анна 04.09.2020 о 19:29

  • Посилку повинна отримати 03.09.20 обіцяють 06.09.20. Чому? Якщо не можете вчасно доставити , порібно меньше платити за доставку, тоді зміните відношення до роботи. Одиниця за вашу роботу.

Інші Відгуки по темі: Відстежувати Нова Пошта

  • Незадоволена.Дуже погано почала працювати Нова пошта.По-перше день доставки на поштомат ставиться один, а доставляють набагато довше зазначеного,вагу посилки при оформленні чомусь в два рази завищують. Роботу НП можу оцінити на двійочку.

  • Посилка мала прибути 31.08 . сьогодні 02.09 ще нема. Мені потрібні ліки,які у посилці .2 дні .затримки.

  • Доставка посилки,негативна.

  • Товар отримали вчасно, двоє дверей упакували в один каркас, як одно місце. При оплаті в е/накладній було вказано , що оплачено за два місця.Перед відправкою я розмовляв з вашим представником Шевлюком Олегом - він не хотів надати мені інформацію про порядок відправлення та оплати вантажу (в офісі.дівчата направили мене до нього). Я настояв, щоб Олег виписав попередню накладну, що він і зробив вказавши загальну суму 618грн. Я в 16.00 год привіз запакований вантаж - двое дверей вагою до 100кг і здав на склад, отримавши чек на проплату, на 305 грн. дорожче, мотивуючи, що два місця окремо забиваються в деревяний каркас. При отриманні двоє дверей знаходились в одному каркас, тобто перевозилось одно місце, а оплачено за два. Я пенсіонер, том прошу повернути незаконну надбавку за пересилку вантажу. У мене є фотофіксація одної упаковки на двоє дверей. Мій рахунок:4149499110068911, В.Ю.Бугай. Якщо мені не повернуть 305 грн. змушений буду звернутись до Вашого керівництва, а також в правохоронні органи. Не доводьте справу до суда... З повагою Ваш клієнт...(Пауза 10 днів). Чекаю....Оцінка незадовільна, мене ошукали.